UPW0J682MHH
NichiconNichicon
UPW0J682MHH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW0J682MHH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW0J682MHH.pdf2.UPW0J682MHH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UPW0J682MHH
Številka dela UPW0J682MHH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4612 pcs Podatkovni list 1.UPW0J682MHH.pdf2.UPW0J682MHH.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.176A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.56A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 22 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6800µF