UPW1A151MED1TA
NichiconNichicon
UPW1A151MED1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1A151MED1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1A151MED1TA.pdf2.UPW1A151MED1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1A151MED1TA
Številka dela UPW1A151MED1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 640774 pcs Podatkovni list 1.UPW1A151MED1TA.pdf2.UPW1A151MED1TA.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 188.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 290mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 250 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose