UPW1A220MDD6TE
NichiconNichicon
UPW1A220MDD6TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1A220MDD6TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1A220MDD6TE.pdf2.UPW1A220MDD6TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1A220MDD6TE
Številka dela UPW1A220MDD6TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1084007 pcs Podatkovni list 1.UPW1A220MDD6TE.pdf2.UPW1A220MDD6TE.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 65mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose