UPW1C560MDH6
NichiconNichicon
UPW1C560MDH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1C560MDH6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1C560MDH6.pdf2.UPW1C560MDH6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1C560MDH6
Številka dela UPW1C560MDH6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4888 pcs Podatkovni list 1.UPW1C560MDH6.pdf2.UPW1C560MDH6.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 200mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 450 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 56µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 56µF