UPW1E100MDH6
NichiconNichicon
UPW1E100MDH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1E100MDH6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1E100MDH6.pdf2.UPW1E100MDH6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1E100MDH6
Številka dela UPW1E100MDH6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4293 pcs Podatkovni list 1.UPW1E100MDH6.pdf2.UPW1E100MDH6.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 65mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 2 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPW1E100MDD1TA
UPW1E100MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 1001540 pcs
Prenesi: UPW1E100MDD1TA.pdf
RFQ
UPW1E100MDH
UPW1E100MDH
Proizvajalci: Nichicon