UPW1E152MHD6TO
NichiconNichicon
UPW1E152MHD6TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1E152MHD6TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1E152MHD6TO.pdf2.UPW1E152MHD6TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1E152MHD6TO
Številka dela UPW1E152MHD6TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 200114 pcs Podatkovni list 1.UPW1E152MHD6TO.pdf2.UPW1E152MHD6TO.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.658A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.95A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-12148-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 30 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1500µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPW1E152MHD1TN
UPW1E152MHD1TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 100485 pcs
Prenesi: UPW1E152MHD1TN.pdf
RFQ
UPW1E152MHD6
UPW1E152MHD6
Proizvajalci: Nichicon