UPW1H270MDH
NichiconNichicon
UPW1H270MDH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1H270MDH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1H270MDH.pdf2.UPW1H270MDH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1H270MDH
Številka dela UPW1H270MDH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4412 pcs Podatkovni list 1.UPW1H270MDH.pdf2.UPW1H270MDH.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 64.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 215mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca 900 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 27µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 27µF