UPW1HR47MDD1TD
NichiconNichicon
UPW1HR47MDD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1HR47MDD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1HR47MDD1TD.pdf2.UPW1HR47MDD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1HR47MDD1TD
Številka dela UPW1HR47MDD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1681400 pcs Podatkovni list 1.UPW1HR47MDD1TD.pdf2.UPW1HR47MDD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 25mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11361-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 5 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UPW1HR47MDH
UPW1HR47MDH
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 4835 pcs
Prenesi: UPW1HR47MDH.pdf
RFQ
UPW1H821MHD6
UPW1H821MHD6
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 101341 pcs
Prenesi: UPW1H821MHD6.pdf
RFQ
UPW1HR47MDD
UPW1HR47MDD