UPW1J681MHD6
NichiconNichicon
UPW1J681MHD6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW1J681MHD6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW1J681MHD6.pdf2.UPW1J681MHD6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW1J681MHD6
Številka dela UPW1J681MHD6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125510 pcs Podatkovni list 1.UPW1J681MHD6.pdf2.UPW1J681MHD6.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.703A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.27A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1953
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 47 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.398" (35.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF