UPW2D221MRH6
NichiconNichicon
UPW2D221MRH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW2D221MRH6
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW2D221MRH6.pdf2.UPW2D221MRH6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UPW2D221MRH6
Številka dela UPW2D221MRH6 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5902 pcs Podatkovni list 1.UPW2D221MRH6.pdf2.UPW2D221MRH6.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 515mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 824mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose