UPW2E010MED1TA
NichiconNichicon
UPW2E010MED1TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPW2E010MED1TA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPW2E010MED1TA.pdf2.UPW2E010MED1TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPW2E010MED1TA
Številka dela UPW2E010MED1TA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 454669 pcs Podatkovni list 1.UPW2E010MED1TA.pdf2.UPW2E010MED1TA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UPW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 27.2mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1µF