UPZ2D121MND9
NichiconNichicon
UPZ2D121MND9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPZ2D121MND9
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPZ2D121MND9.pdf2.UPZ2D121MND9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPZ2D121MND9
Številka dela UPZ2D121MND9 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61284 pcs Podatkovni list 1.UPZ2D121MND9.pdf2.UPZ2D121MND9.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 950mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4405
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose