UPZ2E121MND9
NichiconNichicon
UPZ2E121MND9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPZ2E121MND9
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UPZ2E121MND9.pdf2.UPZ2E121MND9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPZ2E121MND9
Številka dela UPZ2E121MND9 Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88154 pcs Podatkovni list 1.UPZ2E121MND9.pdf2.UPZ2E121MND9.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UPZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 740mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.036A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-4411
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 120µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose