URS0J102MPD
NichiconNichicon
URS0J102MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URS0J102MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URS0J102MPD.pdf2.URS0J102MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URS0J102MPD
Številka dela URS0J102MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 599475 pcs Podatkovni list 1.URS0J102MPD.pdf2.URS0J102MPD.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija URS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 586.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17193
URS0J102MPD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose