URS1A220MDD1TD
NichiconNichicon
URS1A220MDD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URS1A220MDD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URS1A220MDD1TD.pdf2.URS1A220MDD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URS1A220MDD1TD
Številka dela URS1A220MDD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1377518 pcs Podatkovni list 1.URS1A220MDD1TD.pdf2.URS1A220MDD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 110mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-11465-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
URS1A220MDD
URS1A220MDD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL