URS2G220MHD
NichiconNichicon
URS2G220MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URS2G220MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URS2G220MHD.pdf2.URS2G220MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URS2G220MHD
Številka dela URS2G220MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88048 pcs Podatkovni list 1.URS2G220MHD.pdf2.URS2G220MHD.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija URS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 448mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF