URZ1A332MHD
NichiconNichicon
URZ1A332MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URZ1A332MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URZ1A332MHD.pdf2.URZ1A332MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URZ1A332MHD
Številka dela URZ1A332MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153420 pcs Podatkovni list 1.URZ1A332MHD.pdf2.URZ1A332MHD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija URZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 940mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.081A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17225
URZ1A332MHD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose