URZ1E100MDD
NichiconNichicon
URZ1E100MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URZ1E100MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URZ1E100MDD.pdf2.URZ1E100MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URZ1E100MDD
Številka dela URZ1E100MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 987170 pcs Podatkovni list 1.URZ1E100MDD.pdf2.URZ1E100MDD.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija URZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 35mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-15932
URZ1E100MDD-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
URZ1E101MDD1TA
URZ1E101MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 553374 pcs
Prenesi: URZ1E101MDD1TA.pdf
RFQ
URZ1C472MHD
URZ1C472MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 81297 pcs
Prenesi: URZ1C472MHD.pdf
RFQ
URZ1E100MDD1TD
URZ1E100MDD1TD
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL