URZ2E220MHD1TN
NichiconNichicon
URZ2E220MHD1TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: URZ2E220MHD1TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.URZ2E220MHD1TN.pdf2.URZ2E220MHD1TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije URZ2E220MHD1TN
Številka dela URZ2E220MHD1TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206028 pcs Podatkovni list 1.URZ2E220MHD1TN.pdf2.URZ2E220MHD1TN.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija URZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 320mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-12137-3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose