USR0J101MDD1TP
NichiconNichicon
USR0J101MDD1TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USR0J101MDD1TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.USR0J101MDD1TP.pdf2.USR0J101MDD1TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USR0J101MDD1TP
Številka dela USR0J101MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1608854 pcs Podatkovni list 1.USR0J101MDD1TP.pdf2.USR0J101MDD1TP.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija USR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 78mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 117mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17695-3
USR0J101MDD1TP-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose