USW1A470MDD
NichiconNichicon
USW1A470MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USW1A470MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.USW1A470MDD.pdf2.USW1A470MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USW1A470MDD
Številka dela USW1A470MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1255754 pcs Podatkovni list 1.USW1A470MDD.pdf2.USW1A470MDD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija USW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 59mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 88.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-17299
USW1A470MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije Audio