USW1E470MDD1TP
NichiconNichicon
USW1E470MDD1TP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: USW1E470MDD1TP
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.USW1E470MDD1TP.pdf2.USW1E470MDD1TP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije USW1E470MDD1TP
Številka dela USW1E470MDD1TP Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 810680 pcs Podatkovni list 1.USW1E470MDD1TP.pdf2.USW1E470MDD1TP.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija USW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 71mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 106.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF
Aplikacije Audio
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
USW1E470MDD
USW1E470MDD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL