UTM1A221MPD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTM1A221MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: UTM1A221MPD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UTM1A221MPD
Številka dela UTM1A221MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4427 pcs Podatkovni list UTM1A221MPD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UTM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UTM1A470MPD
UTM1A470MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Na zalogi: 4476 pcs
Prenesi: UTM1A470MPD.pdf
RFQ
UTM1A221MPD1TD
UTM1A221MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL