UTS1H2R2MDD1TE
NichiconNichicon
UTS1H2R2MDD1TE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTS1H2R2MDD1TE
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UTS1H2R2MDD1TE.pdf2.UTS1H2R2MDD1TE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UTS1H2R2MDD1TE
Številka dela UTS1H2R2MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384170 pcs Podatkovni list 1.UTS1H2R2MDD1TE.pdf2.UTS1H2R2MDD1TE.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UTS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2.2µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UTS1H470MPD
UTS1H470MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 5218 pcs
Prenesi: UTS1H470MPD.pdf
RFQ
UTS1H101MPD1TA
UTS1H101MPD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 191717 pcs
Prenesi: UTS1H101MPD1TA.pdf
RFQ
UTS1H2R2MDD
UTS1H2R2MDD
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL