UTT1C331MPD1TD
NichiconNichicon
UTT1C331MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UTT1C331MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UTT1C331MPD1TD.pdf2.UTT1C331MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UTT1C331MPD1TD
Številka dela UTT1C331MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 422308 pcs Podatkovni list 1.UTT1C331MPD1TD.pdf2.UTT1C331MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UTT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 138mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 230mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-10395-3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 680 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UTT1C470MDD1TE
UTT1C470MDD1TE
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 313324 pcs
Prenesi: UTT1C470MDD1TE.pdf
RFQ
UTT1C221MPD
UTT1C221MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Na zalogi: 311484 pcs
Prenesi: UTT1C221MPD.pdf
RFQ
UTT1C331MPD
UTT1C331MPD
Opis: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL