UUG1H221MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG1H221MNQ1MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUG1H221MNQ1MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.UUG1H221MNQ1MS.pdf2.UUG1H221MNQ1MS.pdf3.UUG1H221MNQ1MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUG1H221MNQ1MS
Številka dela UUG1H221MNQ1MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 450mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose