UUG2C101MNQ6MS
NichiconNichicon
UUG2C101MNQ6MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUG2C101MNQ6MS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD
Podatkovni listi: 1.UUG2C101MNQ6MS.pdf2.UUG2C101MNQ6MS.pdf3.UUG2C101MNQ6MS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUG2C101MNQ6MS
Številka dela UUG2C101MNQ6MS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 590mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 944mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-17901-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.886" (22.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose