UUH1V471MNQ6ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUH1V471MNQ6ZD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: UUH1V471MNQ6ZD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUH1V471MNQ6ZD
Številka dela UUH1V471MNQ6ZD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66628 pcs Podatkovni list UUH1V471MNQ6ZD.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UUH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 570mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.886" (22.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 470µF