UUN1J470MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUN1J470MNQ1ZD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
Podatkovni listi: 1.UUN1J470MNQ1ZD.pdf2.UUN1J470MNQ1ZD.pdf3.UUN1J470MNQ1ZD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUN1J470MNQ1ZD
Številka dela UUN1J470MNQ1ZD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UUN Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 280mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Tray
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF