UUQ1V470MCL1GS
NichiconNichicon
UUQ1V470MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UUQ1V470MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.UUQ1V470MCL1GS.pdf2.UUQ1V470MCL1GS.pdf3.UUQ1V470MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UUQ1V470MCL1GS
Številka dela UUQ1V470MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UUQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 232.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena UUQ1V470MELCL1GS
UUQ1V470MELCL1GS-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije Audio