UVK0J103MHD
NichiconNichicon
UVK0J103MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK0J103MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK0J103MHD.pdf2.UVK0J103MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK0J103MHD
Številka dela UVK0J103MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79670 pcs Podatkovni list 1.UVK0J103MHD.pdf2.UVK0J103MHD.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.7025A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10000µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVK0J103MHD1TN
UVK0J103MHD1TN
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL