UVK1H0R1MDD
NichiconNichicon
UVK1H0R1MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK1H0R1MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK1H0R1MDD.pdf2.UVK1H0R1MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK1H0R1MDD
Številka dela UVK1H0R1MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1315708 pcs Podatkovni list 1.UVK1H0R1MDD.pdf2.UVK1H0R1MDD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.6mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVK1H010MDD
UVK1H010MDD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 1253197 pcs
Prenesi: UVK1H010MDD.pdf
RFQ
UVK1H0R1MDD1TA
UVK1H0R1MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL