UVK1J221MPD
NichiconNichicon
UVK1J221MPD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK1J221MPD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK1J221MPD.pdf2.UVK1J221MPD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK1J221MPD
Številka dela UVK1J221MPD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 307263 pcs Podatkovni list 1.UVK1J221MPD.pdf2.UVK1J221MPD.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 735mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVK1J220MDD1TA
UVK1J220MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Na zalogi: 1218065 pcs
Prenesi: UVK1J220MDD1TA.pdf
RFQ
UVK1J221MPD1TD
UVK1J221MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL