UVK2D330MPD1TD
NichiconNichicon
UVK2D330MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK2D330MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK2D330MPD1TD.pdf2.UVK2D330MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK2D330MPD1TD
Številka dela UVK2D330MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198308 pcs Podatkovni list 1.UVK2D330MPD1TD.pdf2.UVK2D330MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 320mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-7458-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose