UVK2E101MHD1TN
NichiconNichicon
UVK2E101MHD1TN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVK2E101MHD1TN
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVK2E101MHD1TN.pdf2.UVK2E101MHD1TN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVK2E101MHD1TN
Številka dela UVK2E101MHD1TN Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150041 pcs Podatkovni list 1.UVK2E101MHD1TN.pdf2.UVK2E101MHD1TN.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UVK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 704mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-12636-3
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose