UVR1H222MHD
NichiconNichicon
UVR1H222MHD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVR1H222MHD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVR1H222MHD.pdf2.UVR1H222MHD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVR1H222MHD
Številka dela UVR1H222MHD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81768 pcs Podatkovni list 1.UVR1H222MHD.pdf2.UVR1H222MHD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UVR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.415A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1112
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.476" (37.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose