UVR1HR33MDD
NichiconNichicon
UVR1HR33MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVR1HR33MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVR1HR33MDD.pdf2.UVR1HR33MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVR1HR33MDD
Številka dela UVR1HR33MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1474292 pcs Podatkovni list 1.UVR1HR33MDD.pdf2.UVR1HR33MDD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.6mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1097
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 0.33µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVR1HR33MDD1TA
UVR1HR33MDD1TA
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 1295262 pcs
Prenesi: UVR1HR33MDD1TA.pdf
RFQ
UVR1HR47MDD
UVR1HR47MDD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Na zalogi: 1540631 pcs
Prenesi: UVR1HR47MDD.pdf
RFQ
UVR1HR22MDD
UVR1HR22MDD
Opis: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Prenesi: UVR1HR22MDD.pdf
UVR1HR33MDD6
UVR1HR33MDD6