UVR2D100MPA
NichiconNichicon
UVR2D100MPA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVR2D100MPA
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVR2D100MPA.pdf2.UVR2D100MPA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UVR2D100MPA
Številka dela UVR2D100MPA Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4601 pcs Podatkovni list 1.UVR2D100MPA.pdf2.UVR2D100MPA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UVR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 152mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose