UVY2AR33MDD
NichiconNichicon
UVY2AR33MDD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVY2AR33MDD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVY2AR33MDD.pdf2.UVY2AR33MDD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVY2AR33MDD
Številka dela UVY2AR33MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1019700 pcs Podatkovni list 1.UVY2AR33MDD.pdf2.UVY2AR33MDD.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose