UVY2D3R3MED
NichiconNichicon
UVY2D3R3MED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVY2D3R3MED
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVY2D3R3MED.pdf2.UVY2D3R3MED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVY2D3R3MED
Številka dela UVY2D3R3MED Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 785873 pcs Podatkovni list 1.UVY2D3R3MED.pdf2.UVY2D3R3MED.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 48mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3.3µF