UVY2V330MHD1TO
NichiconNichicon
UVY2V330MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVY2V330MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVY2V330MHD1TO.pdf2.UVY2V330MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVY2V330MHD1TO
Številka dela UVY2V330MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79434 pcs Podatkovni list 1.UVY2V330MHD1TO.pdf2.UVY2V330MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UVY Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 272mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-12996-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVY2V2R2MED1TD
UVY2V2R2MED1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Na zalogi: 881892 pcs
Prenesi: UVY2V2R2MED1TD.pdf
RFQ
UVY2V330MHD
UVY2V330MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL