UVZ1A330MDH
NichiconNichicon
UVZ1A330MDH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ1A330MDH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ1A330MDH.pdf2.UVZ1A330MDH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ1A330MDH
Številka dela UVZ1A330MDH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5955 pcs Podatkovni list 1.UVZ1A330MDH.pdf2.UVZ1A330MDH.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 58mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 116mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose