UVZ1A333MRD
NichiconNichicon
UVZ1A333MRD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ1A333MRD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ1A333MRD.pdf2.UVZ1A333MRD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ1A333MRD
Številka dela UVZ1A333MRD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46227 pcs Podatkovni list 1.UVZ1A333MRD.pdf2.UVZ1A333MRD.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.7375A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-1278
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33000µF Aplikacije General Purpose