UVZ1C470MDD1TD
NichiconNichicon
UVZ1C470MDD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ1C470MDD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ1C470MDD1TD.pdf2.UVZ1C470MDD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ1C470MDD1TD
Številka dela UVZ1C470MDD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1730746 pcs Podatkovni list 1.UVZ1C470MDD1TD.pdf2.UVZ1C470MDD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 79mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 158mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13447-3
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose