UVZ1E472MHH
NichiconNichicon
UVZ1E472MHH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ1E472MHH
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ1E472MHH.pdf2.UVZ1E472MHH.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ1E472MHH
Številka dela UVZ1E472MHH Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5322 pcs Podatkovni list 1.UVZ1E472MHH.pdf2.UVZ1E472MHH.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.71A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9665A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.299" (33.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose