UVZ2E330MHD1TO
NichiconNichicon
UVZ2E330MHD1TO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ2E330MHD1TO
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ2E330MHD1TO.pdf2.UVZ2E330MHD1TO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ2E330MHD1TO
Številka dela UVZ2E330MHD1TO Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 173524 pcs Podatkovni list 1.UVZ2E330MHD1TO.pdf2.UVZ2E330MHD1TO.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 256mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13537-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose