UVZ2G010MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ2G010MPD1TD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UVZ2G010MPD1TD
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.UVZ2G010MPD1TD.pdf2.UVZ2G010MPD1TD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UVZ2G010MPD1TD
Številka dela UVZ2G010MPD1TD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 361036 pcs Podatkovni list 1.UVZ2G010MPD1TD.pdf2.UVZ2G010MPD1TD.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UVZ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 27.2mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 493-13550-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UVZ2F4R7MPD1TD
UVZ2F4R7MPD1TD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 4.7UF 20% 315V RADIAL
Na zalogi: 641128 pcs
Prenesi: UVZ2F4R7MPD1TD.pdf
RFQ
UVZ2G010MPD
UVZ2G010MPD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL