UWD1E151MCL1GS
NichiconNichicon
UWD1E151MCL1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UWD1E151MCL1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Podatkovni listi: 1.UWD1E151MCL1GS.pdf2.UWD1E151MCL1GS.pdf3.UWD1E151MCL1GS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UWD1E151MCL1GS
Številka dela UWD1E151MCL1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UWD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 450mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-9666-2
UWD1E151MCL1GS-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 170 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF