UWT1C100MCL2GB
NichiconNichicon
UWT1C100MCL2GB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UWT1C100MCL2GB
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.UWT1C100MCL2GB.pdf2.UWT1C100MCL2GB.pdf3.UWT1C100MCL2GB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UWT1C100MCL2GB
Številka dela UWT1C100MCL2GB Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm) Velikost / dimenzija 0.118" Dia (3.00mm)
Serija UWT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 21mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 493-2172-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose