UWT1C331MNR1GS
NichiconNichicon
UWT1C331MNR1GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UWT1C331MNR1GS
Proizvajalec / znamka: Nichicon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 1.UWT1C331MNR1GS.pdf2.UWT1C331MNR1GS.pdf3.UWT1C331MNR1GS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije UWT1C331MNR1GS
Številka dela UWT1C331MNR1GS Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UWT Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 292.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose